Big3 po raz trzeci

Można sobie kpić i krytykować, ale wiecie co? Ta liga się rozkręca! Czy to zawodnicy się zgrali i odrdzewieli, czy to my przywykliśmy do specyfiki tej gry – w każdym razie ogląda się to coraz lepiej…

Za nami trzecia kolejka (z ośmiu) i kolejne 4 spotkania. Na trybunach pojawił się nawet Jego Ekscelencja MVP Russell Westbrook. Oto wyniki, statystki i filmiki (ale się zrymowało) 🙂

51:44

Chauncey Billups (21 pkt.), Stephen Jackson (18 pkt.), Larry Hughes, Reggie Evans (12 pkt., 18 zb.), Eddie Robinson

vs

Bonzi Wells (11 zb.), Mike James (18 pkt.), Lee Nailon, Xavier Silas, Jermaine O’Neal (10 pkt.)

Pierwsze zwycięstwo Killerzy zawdzięczają panom o wdzięcznych ksywach Mr. Big Shot, Stack Jack oraz Reginaldowi Jamaalowi Evansowi, który ustanowił rekord ligi w zbiórkach. Poza tą trójką nie punktował żaden inny Zabójca, no ale wygranych się nie sądzi. Pokazali charakter, do przerwy przegrywali 14:25! A Tri State powoli stają się czerwoną latarnią ligi… może powinni wymienić O’Neal’a na większy model?

 

32:50

Cuttino Mobley (19 pkt.), Paul McPherson, DeShawn Stevenson (11 pkt.), Jerome Williams (9zb.), Moochie Norris

vs

Rashard Lewis (20 pkt.), Eddie Basden, Kwame Brown, Kareem Rush, Mahmoud Abdul-Rauf (22 pkt., 5 as.)

W pięknym stylu wrócił człowiek, który przed zmianą nazwiska nazywał się Chris Jackson, jeden z naszych ulubionych graczy z czasów dzieciństwa! Nie zmienił się bardzo – ten sam ostry kozioł, ułożona łapa, podania, nawet tiki zostały – jedynie broda urosła i posiwiała. Trafił 4 z 8 trójek, a Kwame Brown walnął niedolota. Z wolnego :). Pierwsza porażka zespołu Clyde’a Drexlera.

 

50:42

All Harrington (18 pkt.), James White (13 pkt., 10zb.), Rashad McCants (19 pkt.),  Dion Glover

vs

DerrMarr Johnson (16 pkt.), Andre Owens (12 pkt.), Ruben Patterson, Allen Iverson, Al Thornton, Mike Sweetney

W Kompani Trójek punktowali wszyscy zawodnicy, a w Trylogii tylko trzech. Trójkowcy trafili dwa razy za cztery – przeciwnicy nawet nie próbowali. Za to walczyli pod koszami, wygrali zbiórkę 24:13, cały mecz również i pozostają jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Ale nie było łatwo, zacięte spotkanie. The Answer też się chyba zaciął, znów tylko dwa punkty i zero energii :(.

 

45:50

Derrick Byars (10 pkt.), Josh Childress (10 pkt.), Rasual Butler (19 pkt.), Dominic McGuire, Brain Scalabrine

vs

Mike Bibby, Ricky Davis (23 pkt., 9zb.), Ivan Johnson (16 pkt., 9 zb.), Marcus Banks, Mo Evans

Nie wiemy co palił przed meczem Ricky Davis, ale też chcemy spróbować. Od początku był rozgrzany jak piec, ale na końcu zachował zimną krew (czerwoną jak cegła) i zakończył mecz celnymi trafieniami z linii rzutów wolnych. Coraz bardziej podoba nam się Ivan Johnson, nie udało się w NBA, może uda się zrobić karierę w Big3? Po drugiej stronie na dobrym procencie rzucał Rasual Butler, ale miał słabe wsparcie.

Fot. big3.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*