Kolejne znajome twarze w BIG3

Uwaga, uwaga! Mamy dla Was kolejne i (chyba) ostatnie doniesienia z ruchów “przeddraftowych” w “największej” lidze “trójek”. Gotowi? Ciekawi?

Informowalismy już o “nowych” twarzach w trzech osobnych artykułach. O pierwszej, najliczniejszej grupie mogliście przeczytać tutaj, o Mr Bulutproofie tutaj oraz o ostaniej wesołej piątce tutaj. Tym razem do ligi dołączają:

“Chocolate Reign” czyli Anthony Morrow spędził na parkietach NBA 9 sezonów, zaliczając po drodze 9 klubów, zdobywając średnio 9 pkt w meczu. Może powinien występować z numerem 9? 😉

“The Jet” to prawdziwy weteran parkietów NBA. Spędził w lidze 19 sezonów, zaliczając na swojej drodze 6 przystanków, w tym jeden szczególnie udany: mistrzostwo z Dallas Mavericks w 2011 roku. Średnie kariery na poziomie 13 punktów na mecz, ponad 1400 rozegranych spotkań. Bardzo barwna postać:

Do draftu dołączają natomiast panowie:

“Brewdog” będzie jednym z młodszych zawodników w BIG3, ma “tylko” 34 lata. Na parkietach NBA walczył przez 8 sezonów, z których najlepsze przypadły na czas gry dla Utah Jazz.

“BRush” kolejny “młodziak” w stawce, w lidze spędził 9 lat, kolejny w stawce mistrz NBA (2015 z Golden State Warriors). Pamiętacie tego dynamicznego zawodnika?

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na draft, który odbędzie się… niebawem. Możecie być pewni że poinformujemy Was o jego wynikach tak szybko jak sami się dowiemy 🙂 A później rozpocznie się odliczanie do pierwszego meczu. Excited?

Fot. big3.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*