Pierwsze mecze sezonu 2025 ligi BIG3 za nami

Sezon 8 ruszył z kopyta w Chicago! Joe Johnson zdobył 30 z 50 punktów swojej drużyny, a Dwight Howard pobił się z Lancem Stephensonem.

Pewne rzeczy zostają niezmienne, jak to, że Iso Joe jest najlepszym graczem BIG3. W meczu Detroit Amps przeciwko Chicago Triplets zdobył 60% punktów swojej drużyny, mimochodem dodając 10 zbiórek i 3 asysty. Wrzucił nawet jedną “czwórkę” :). Szef.

Image

Skrót meczu, warto zerknąć jak ten pan się porusza, życzymy każdemu w tym wieku:


W spotkaniu DMV Trilogy vs Houston Rig Hands Corey Brewer kleił wszystko po stronie Houston i robił to skutecznie.


Gierka pomiędzy Boston Ball Hogs i Dallas Power trzymała w napięciu do samego końca, a jej głównymi aktorami byli Glen Rice Jr. (pamiętacie jego ojca?) po stronie zwycięzców i Chris Johnson.

W najbardziej wyczekiwanym (przynajmniej przez nas) meczu między Miami 305s a Los Angeles Riot, emocji (prawdziwych lub udawanych) było aż za dużo. Michael Beasley nie poddał się im jednak i ze spokojem wklejał jeden rzut po drugim, jak zawsze:

Zwycięzcę meczu celnie wytypowaliśmy w naszym newsletterze tydzień temu, zobaczymy jak pójdzie nam w drugiej kolejce… tu znajdziecie więcej informacji na temat tego projektu.

A jeśli macie czas i chęć na oglądanie meczów ligi Ice Cube’a w całości, to znajdziecie je na kanale YouTube ligi:

Enjoy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*