BIG3 w rytmie “Utah Jazz”

Tym razem tylko trzy mecze, ale emocji nie brakowało. Zapraszamy na telegraficzny skrót z ubiegło-weekendowych wydarzeń w Salt Lake City, w stanie Utah.

Killer 3’s vs 3’s Company

Stephen Jackson (10 pkt.) Josh Powell, Donte Greene (14 pkt.), Franklin Session, C.J. Watson (13 pkt.)

vs

Dijon Thompson (9 pkt.), Andre Emmett (24 pkt., 14 zb., 3 as.), Jason Maxiell, Dahntay Jones (10 pkt.)

Zmagania w Utah rozpoczęto z “wysokiego C”, meczem dwóch “gorących” drużyn. Naprzeciw siebie stanęli Killer 3’s oraz 3’s Company. Ci ostatni zaczęli mecz lepiej, po kilku minutach prowadząc 8-0, ale Stephen Jackson i spółka nie zamierzali odpuszczać i mecz niebawem się wyrównał. Killer 3’s objęli nawet prowadzenie, a to głównie za sprawą najskuteczniejszego w pierwszej połowie C.J. Watsona. Po stronie “Kompanii” wyróżniającą się postacią był nie kto inny, jak Andre Emmett. Do przerwy minimalne prowadzenie Killer 3’s. W drugiej części meczu byliśmy świadkami wymiany ciosów z obu stron, którą (wydawać by się mogło) lepiej znieśli gracze w żółtych strojach. No właśnie…wydawać by się mogło…. Od stanu 41-37 dla Killer 3’s, kolejne czternaście punktów zdobywa “Kompania”, z czego dziesięć pada łupem najlepszego w tym meczu Emmetta. Wow! Bilans 3’s Company po tym meczu to 3-3, w tym trzy wygrane z rzędu, Killer 3’s zaliczają drugą porażkę w sezonie.


Triplets vs Ball Hogs

Joe Johnson (21 pkt.), Al Jefferson (12 pkt., 7 zb.), Jamario Moon, Alan Anderson (9 pkt.), Jannero Pargo, Sergerio Gipson

vs

Will McDonald (14 pkt., 8 zb.), DeShawn Stevenson (12 pkt., 6 as.), Marcus Williams, Brian Scalabrine, Qyntel Woods

Z rzeczy, które powinniście wiedzieć: w barwach Triplets zadebiutował Jamario Moon. Al Jefferson oraz Joe Johnson wystąpili przed swoją “byłą” publicznością w Utah. “Iso Joe” po raz pierwszy opuścił plac gry (został zmieniony) w tym sezonie. Ball Hogs zaliczają już 0-6!, a Triplets 5-1. Skrót:


Aliens vs Bivouac

Brandon Rush (23 pkt.), Andre Owens (10 pkt., 7 zb.), Greg Oden (10 pkt., 8 zb.), Ryan Hollins, Shannon Brown, Robert Vaden

vs

Anthony Morrow (17 pkt.), CJ Leslie (9 pkt., 7 zb.), Shawne Williams, Josh Smith (18 pkt., 18 zb.), Dion Glover

A jedyne, co powinniście wiedzieć o tym meczu, to to, że był to najlepszy mecz kolejki i że koniecznie powinniście obejrzeć skrót. Polecamy:


Drugi tydzień z rzędu MVP zostaje Andre Emmett:


Tabeli i liderów statystyk tym razem nie ma 😉 Czekamy na dokończenie kolejki.


Są za to najlepsze akcje tygodnia:


Jest też nowy transfer: “nasz” Qyntel Woods zamienia się drużynami z Samem Youngiem. Czy ten “trade” pomoże Ball Hogs? Yyy… miejmy nadzieję że tak.

W najbliższy weekend BIG3 będzie gościć w Chicago i Milwaukee. Jak wszystko dobrze pójdzie, będziemy mieć dla Was małą niespodziankę… 🙂 Do zobaczenia!

Fot. big3.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*