Wszystkie turnieje 3×3 w jednym miejscu!

Witajcie, dziś z dużą przyjemnością chcielibyśmy Wam zaprezentować nasze nowe dziecko – mapę turniejów 3×3 w Polsce i nie tylko 🙂 Znajdziecie ją w menu powyżej, pod hasłem “Turnieje”.

Już teraz znajdziecie tam wszystkie turnieje o których wiemy, a wiemy prawie o wszystkich 🙂

Podzieliliśmy je na dwie kategorie:

  • te rozgrywane według oficjalnych zasad FIBA 3×3, oznaczone ikonką
  • oraz wszelkie inne, rozgrywane według różnych zasad 😉 nazwijmy je streetballowe, oznaczone ikonką

Mapę będziemy aktualizować na bieżąco, chcemy żebyście zawsze mogli tam znaleźć wszystkie zbliżające się turnieje i wybrać sobie gdzie zagrać. Po kliknięciu na piłkę zobaczycie wszystkie potrzebne szczegóły, np:

Oczywiście mapę można powiększać, zmniejszać, przesuwać, w końcu mamy XXI wiek 😉 Nie ograniczaliśmy się do tylko polskich wydarzeń. Jeżeli wiemy o turnieju w promieniu kilku godzin jazdy samochodem od granic Polski to również dodajemy go do naszej mapy.

Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami tę mapę – w końcu jest dla Was. Dlatego jeśli organizujecie turniej, wiecie o wydarzeniu które ma się odbyć, planujecie zagrać w rozgrywkach, których nie ma na mapie – dajcie znać, z przyjemnością je dodamy!

Możecie dodać komentarz bezpośrednio pod mapką, wysłać nam mail albo odezwać się na FB czy twitterze – jak Wam wygodniej.

Miłego korzystania! 🙂

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*