BIG3 – czwarta kolejka

Kolejny weekend z BIG3. Tym razem gospodarzem była Filadelfia czyli powroty do miasta Juliusa Dr J Ervinga oraz Allena Iversona

Kolejne cztery spotkania za nami, tym razem bez większych emocji za to z całą masą indywidualnych popisów. Powoli klaruje się układ sił w tej lidze. Zresztą sami zobaczcie….

Cuttino Mobley (20 pkt.), Paul McPherson, DeShawn Stevenson (17 pkt.), Jerome Williams (12 pkt., 13zb.), Kendall Gill

vs

Mike Bibby (11 pkt.), Ricky Davis (12 pkt.), Ivan Johnson (14 pkt.), Marcus Banks, Mo Evans

Full stats

Power poprawia swój bilans do 3-1, “Duchy” przegrywają drugie spotkanie w rozgrywkach. Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak po “trójce” Stevensona to Power prowadziło do przerwy 26-21. Ghost Ballers walczyli jak mogli (doprowadzając do stanu 31-33) ale prowadzeni przez parę Mobley-Stevenson oraz skutecznego pod tablicą Jeromea Williamsa podopieczni Clydea Drexlera rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść.

All Harrington (10 pkt., 7 zb.), James White, Rashad McCants (20 pkt.),  Janero Pargo (10 pkt), Dion Glover

vs

Derrick Byars (10 pkt.), Josh Childress (8 pkt.), Rasual Butler, Xavier Silas (17 pkt.), Brain Scalabrine

Full stats

Rośnie nam dominator w tej lidze. 4-0 to już nie przypadek. Widać, że panowie z Trilogy biorą tę grę na poważnie. Prowadzeni przez pierwszy pick draftu Rashada McCantsa oraz niezawodnego Alla Harringtona dość pewnie rozprawili się z Ball Hogsami, w których szeregach na wyróżnienie zasługuje Xavier Silas, pozyskany w zeszłym tygodniu z Tri-State. Sprawdźcie też koniecznie “poster” Josha Childressa z drugiej połowy. Ten to od zawsze był wyskakany…:-)

Rashard Lewis (30 pkt., 10 zb.), Eddie Basden, Kwame Brown, Kareem Rush, Mahmoud Abdul-Rauf (17pkt.)

vs

Stephen Jackson (24 pkt.), Larry Hughes, Reggie Evans (10 pkt., 9 zb.), Brian Cook, Eddie Robinson

Full stats

Two-man show po stronie “Potworów”, niestety tylko one-man show u Killerów. Rashard Lewis i Mahmoud Abdul-Rauf zdobyli aż 47 pkt. z 51 całej dużyny, u przeciwników jedynie Stephen Jackson dwoił się i troił żeby dotrzymać kroku rozpędzonym rywalom. Ewidentnie brakowało Mr. Big Shot Chauncey Billupsa.

Bonzi Wells (12 pkt.), Mike James, Lee Nailon (18 pkt), Jermaine O’Neal (10 pkt., 9 zb.), Lou Amundson

vs

DerrMarr Johnson, Andre Owens (9 pkt., 7 zb.), Ruben Patterson,  Al Thornton (20 pkt.), Mike Sweetney

Full stats

Pierwsze zwycięstwo Tri-State, trzecia porażka 3`s Company. Przed meczem wzruszające przemówienie Iversona i owacja od fanów, niestety na boisku go nie widzieliśmy. Mecz od początku do końca pod dyktando drużyny prowadzonej przez Juliusa Ervinga. Naszym skromnym zdaniem obie drużyny potrzebują zmian…czas na trade`y!