Cieniasy i Płonący Banan na podium turnieju w Czechach!

27 maja w nieodległej Ostrawie nasi walczyli pod koszem z Czechami, Słowakami i Ukraińcami i odnosili sukcesy. A Wy jak spędziliście ten weekend?

Przy grillu? ;). Mamy nadzieję, że nie tylko, bo pogoda wręcz wymarzona na basket! Ale do rzeczy.

Z takich na przykład Katowic do Ostrawy jedzie się godzinkę, dlaczego więc nie wybrać się na turniej koszykówki 3×3. Do tego wniosku doszło chyba kilka zespołów z naszego kraju, bo w turnieju z cyklu Chance 3×3 Tour w tym mieście zespoły z Polski zajęły drugie, trzecie, siódme, dziewiąte i jedenaste miejsce. Na 32 drużyny!

Najwyżej, na drugim miejscu uplasowały się Cieniasy Kołobrzeg (w składzie Dawid Bręk, Przemysław Rduch, Szymon Rduch, Kamil Rduch), tym razem pod nazwą Team Poland (to przecież też nasza reprezentacja narodowa).

Tuż za nimi, po przegranej z późniejszym zwycięzcą turnieju – Da Burnin’ Banana (czołowa drużyna polskiego 3×3 od wielu lat, wrocławiacy Jarosław Bartkowiak, Sławomir Dzwilewski, Grzegorz Kaczmarek, Michał Lipiński)

Szczęśliwa (?) siódemka przypadła Golden Bojs Wrocław (Mateusz Groń, Piotr Hryckiewicz, Przemysław Lewicki).

Miejsce dziewiąte to COCO JAMBO, też z Wrocławia. (Łukasz Bobko, Bartłomiej Broniecki, Łukasz Iwanowski, Grzegorz Olech)

A jedenaste Slam Drinkers z Biłgoraja (Łukasz Krawiec, Sebastian Pyszniak, Michał Swacha, Tomasz Wójcik).

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*