Sobota i niedziela na piątkę

Po czerwcowym szaleństwie nadszedł spokojniejszy weekend. Pięć turniejów rozegrano w Polsce, ale za to jakich!

Mazury Basket Weekend 2018 – Giżycko

To już uświęcone tradycją spotkania z koszykówką, gra 3×3 jest tylko jednym z elementów programu, ale dla nas oczywiście najważniejszym 😉 Ta część koszykarskiego święta MBW zwie się 3×3 Giżycko Challenge, a w tym roku z wygranej cieszyli się gospodarze:

  • I miejsce – GSMK Giżycko – Arkadiusz Gąsiorek, Adam Skawiński, Daniel Kujawski, Maciej Zubowicz
  • II miejsce – Placki Olsztyn – Paweł Kowalczyk, Yurij Shalima, Łukasz Suchlabowicz, Damian Małachowski
  • III miejsce – Na wysokim procencie – Jakub Kauffman, Eliasz Alik, Stefaniak Piotr, Mateusz Kazimierczuk

BRAWA DLA ZWYCIĘZCÓW I ORGANIZATORÓW CAŁEGO WEEKENDU!!!


Lotto 3×3 Quest 2018 – QT 4 – Toruń

Kolejna, czwarta już odsłona eliminacji do Mistrzostw Polski zgromadziła ponad 50 zespołów w pięciu kategoriach. Najlepiej poradziły sobie drużyny:

Kobiety Open:

  • I miejsce – Bravehearts – Lucyna Kotonowicz, Kinga Dzierbicka, Martyna Stasiuk, Żaneta Szczęśniak
  • II miejsce – U18 Polska 1 – Magdalena Szulc, Aleksandra Ustowska, Martyna Kowalska, Magdalena K.
  • III miejsce – U18 Polska 2 – Sara Wróblewska, Aleksandra Pszczolarska, Justyna Rudzka, Kaja Wróblewska

Kobiety U18:

  • I miejsce – GDYNIA – Małgorzata Byczkowska, Aleksandra Homza, Alicja Żytkowska
  • II miejsce – Basket 25 – Zuzanna Piwkowska, Agata Świątkowska, Anna Siewkowska, Wiktoria Zasada
  • III miejsce – M.Z.O.M. – Martyna Cieminska, Zuzanna Przybylska, Oliwia Kobus, Martyna Wohlfeil

Mężczyźni Open:

  • I miejsce – Energa 3×3 Gdańsk – Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemek Zamojski, Thomas Davis
  • II miejsce – Team Warsaw – Michał Wojtyński, Bartosz Grudziński, Piotr Wójcik, Tomasz Rudko
  • III miejsce – HW PlanetCash Team – Marcin Biranowski, Piotr Dąbrowski, Maciej Cukierda, Mateusz Witek

Mężczyźni U23:

  • I miejsce – Hutnik Warsaw – Rafał Pstrokoński, Marcel Kapuściński, Marcin Wiszomirski, Roman Janik
  • II miejsce – Paralitycy – Szymon Daszke, Kamil Bączek, Patryk Smugała, Radek Łapczuk
  • III miejsce – PodParasolemPijęCole – Krystian Maćkiewicz, Filip Hartwich, Jakub Dusza, Michał Wiśiewski

Mężczyźni U15:

  • I miejsce – Kaczuszki – Wiktor Łukasik, Igor Bladoszewski, Maciej Wojciechowski, Oliwier Bednarek
  • II miejsce – splash brothers – Wiktor Czyżnielewski, Jan Wdzięczny, Kuba Andrzejewski, Michał Matusiak
  • III miejsce – Pink Panteras – Dawid Bykowski, Dominik Grochowski, Krystian Szortyka, Michał Szabelski

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!


Grand Prix OSW Summer League 3×3 – Dubiskiego – Ostrów Wielkopolski

W kolejnej, trzeciej eliminacji mamy trzeciego zwycięzcę:

I miejsce – SzerszonyRafał Zmyślony, Robert Bieganek, Mikołaj Mikołajczyk, Jakub Mikołajczyk
II miejsce – BBS Wojciech Pawłowski, Mateusz Chojnacki, Jacek Smarsz, Piotr Zaworski
III miejsce – Los KabinosPatryk Michaś, Tomasz Radzik, Konrad Glapa, Mikołaj Walczak
GRATKI!!! DO WIELKIEGO FINAŁU CORAZ BLIŻEJ!


VII Ogólnopolski Turniej Streetball „Crash The Basket 2018” – Kraszewice

Dwudniowe zmagania pod kraszewickimi koszami zgromadziły 36 zespołów w różnych kategoriach. Przyjechały zespoły m.in. z Piotrkowa Trybunalskiego, Ostrowa Wielkopolskiego, Kluczborka, Wrocławia, Leszna… Kosze sprzyjały jednak gospodarzom:

Open:

  • I miejsce – Play Basket 3×3 Kraszewice – Pietras Krzysztof, Pawłowski Wojciech, Perz Bartosz, Kruszakin Adrian
  • II miejsce – Spoko Leszno – Skonieczny Adam, Jastrzębski Damian, Łukanus Kamil
  • III miejsce – Los Kabinos Ostrów Wielkopolski – Michalak Mikołaj, Radzik Tomasz, Glapa Konrad, Maj Marcin

U-16:

  • I miejsce – Kaspro 3×3 Ostrów Wielkopolski – Jąder Wiktor, Szych Bartłomiej, Nawrot Kamil, Fornalik Mateusz
  • II miejsce – Ministranci Raszkowscy Ostrów Wielkopolski – Marek Tomasz, Stawiński Stanisław, Rykowski Dawid, Kryjom Szymon
  • III miejsce – Rakiety z Kluczborka – Stempin Paweł, Stengritt Paweł, Stengritt Piotr

U-14:

  • I miejsce – Play Basket 3×3 Kraszewice – Kędzia Nikodem, Sobieraj Krzysztof, Garncarek Hubert, Kuświk Dawid
  • II miejsce – UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski – Grobelny Grzegorz, Waniak Antoni, Wożniak Jakub
  • III miejsce – KTKosz Kalisz – Kołpak Szymon, Kołpak Tymon, Dudek Piotr, Wierny Igor

U-12:

  • I miejsce – KTKosz I Kalisz – Wierny Igor, Kobyłka Aleksander, Kołpak Tymon
  • II miejsce – FKK Feniks Kalisz – Juszczak Mikołaj, Roszczak Nikodem, Jezierski alan, Napieralski Mieszko
  • III miejsce – Młodzi Gniewni Kraszewice – Kowalczyk Konrad, Krawczyk Wiktor, Niemiec Damian, Mamiak Jakub

U-10:

  • I miejsce – KTKosz II Kalisz – Kuczyńska Michalina, Pudełko Wiktor, Lis Wiktor
  • II miejsce – Wojowniczki Kraszewice – Kruszakin Nadia, Zmyślona Wiktoria, Zadka Maja, Kosmala Aleksandra
  • III miejsce – Rakiety Kraszewice – Kędzia Aleksander, Jeziorny Michał, Gabryś Róża

WIELKIE BRAWA DLA NAJLEPSZYCH DRUŻYN WE WSZYSTKICH KATEGORIACH I DLA ORGANIZATORÓW ZA WSPANIAŁE DWA DNI RYWALIZACJI!!!


Letni turniej koszykówki 3×3 o puchar Prezydenta Miasta – Kraków

Koszykówka 3×3 zadomawia się powoli w mieście Kraka. Pierwsza jaskółka za nami, szykują się kolejne, a nawet liga! W pierwszym turnieju przeznaczonym głównie dla młodych ludzi w poszczególnych kategoriach tryumfowali:

 

  • U23 – TEAM 1 – Artur Włodarczyk, Patryk Pachołek, Dominik Krakowiak
  • U18 – EBOLA BALLERS – Bartosz Pierściński, Marcel Gil, Bartłomiej Knap, Piotr Dawiec
  • U16 – TERAZ RODZINA – Jakub Kawalec, Maciej Latos, Rafał Porębski, Mariusz Godyń

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I POZDRAWIAMY ORGANIZATORÓW!!! OBY TAK DALEJ!!!

Fot. fb.com/walkliga/, fb.com/mp3x3/, fb.com/oswsummerleague/, fb.com/crashthebasket/, fb.com/coachkasperzec/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*